ЗАСІБ "3 В 1"
UPPERCUT DELUXE 3 IN 1 WASH

Зміцнюючий шампунь з біотином і кофеїном, створений для очищення, зміцнення і відновлення волосся. забезпечує зручність у використанні та відрізняється якісним поєднанням інгредієнтів м'якого засобу для миття, який стане незамінним продуктом для волосся, обличчя та тіла.

Засіб  був розроблений для тих хто хоче, щоб миття було швидким та простим. Продукт швидко створює густу піну, а додавання кокосової олії зробить шкіру гладкою, зволоженою та відновленою. Багатофункціональний та не подразнює очі.

ШАМПУНЬ "ДЕТОКС ТА ОЧИЩЕННЯ"
UPPERCUT DELUXE DETOX & DEGREASE

Шампунь глибокого очищення, розроблений спеціально для усунення найстійкіших стайлінгових засобів,з якими не справляються звичайні шампуні.

Містить подвійний комплекс, який одночасно емульсифікує продукт та глибоко очищає волосся.

З додаванням деревного вугілля, щоб очистити волосся шляхом руйнування та видалення шкірного жиру, бруду й засобів для укладки.

Ключовим інгредієнтом є деревне вугілля, через його здатність без шкоди для волосся, усунути шкірний жир, накопичення засобів для стайлінгу та ороговілих клітин з шкіри голови.

ШАМПУНЬ ТА КОНДИЦІОНЕР "СИЛА ТА ВІДНОВЛЕННЯ"

 UPPERCUT DELUXE STRENGTH & RESTORE

Комплекс створений для зміцнення та відновлення тонкого та тьмяного волосся. Шампунь створює насичену піну для ретельного миття волосся. Кондиціонер зволожує волосся та надає йому блиску. 

Біотин або іншими словами Вітамін В — є ключовим інгредієнтом цієї серії, який добре відомий своїми властивостями стимулювання здорового росту волосся.

У складі є кератин, який допомагає волоссю залишатися сильним і запобігти його ламкості та посіченості

Також основним компонентом є кофеїн це найрозповсюдженіший природній стимулятор у світі, що живить шкіру голови та фолікули. Він сприяє покращенню циркуляції крові в шкірі та її еластичності, що важливо для підтримки здорової кореневої системи.

 

ШАМПУНЬ "ЧИСТА ШКІРА"

UPPERCUT DELUXE CLEAR SCALP

Спеціально розроблений лікувальний шампунь, призначений для зменшення свербіння та відлущення, заспокоюючи шкіру голови.

Містить піроктон оламін, високоцінний активний протигрибковий інгредієнт, який націлений на основну причину подразнення і лущення шкіри голови.

Підходить для частого використання та не сушить шкіру голови, оскільки містить зволожуючі та заспокійливі речовини, що додадуть волоссю відчуття свіжості та чистоти.

мммммммммммммммммммммммммммммммммммммммм